مجازی ,فضای ,سایت ,اندازی ,خبری ,بیرجند ,فضای مجازی ,سایت خبری ,بیرجند نیوز ,خبری تحلیلی

سلام دوستان

امروز 7 مهرماه 95 تقریبا پس از 15 سال آشنایی با فضای مجازی و کسب تجربه های زیاد در این فضای نامتناهی و چشیدن طعم خبرنگاری در فضای مجازی با راه اندازی سایت بیرجند نیوز در سال 83 و فعالیت آن تا سال 87 و بسیاری موارد دیگر که در حال حاضر که ساعت 23 و 15 دقیقه شب می باشد فرصت پرداختن به آن را ندارم؛ تصمیم گرفتم وبلاگ شخصی و رسمی خودم را در یکی از سرویس های بسیار عالی و خوب بومی (ایرانی) راه اندازی کنم.

همین جا مثل بسیاری از سیاسیون و فعالان عرصه های هنری و اقتصادی و ورزشی و ... اعلام می کنم که تنها صفحه مجازی که توسط اینجانب بصورت رسمی مطالب و دیدگاه ها و یادداشت هایم را منتشر میکنم همین وبلاگ با عنوان بیرجندنیوز است.

ضمنا برای برخی شاید جای سوال باشد که چرا سایت خبری تحلیلی بیرجند نیوز را فعال نمیکنم یا چرا در همانجا یادداشت نویسی شخصی خودم را مجدد شروع نکرده ام، پاسخ این است که داشتن یک مسئولیت هر چند کوچک در نظام دولتی و عدم فرصت کافی برای بروزرسانی یک وب سایت خبری تحلیلی از یک سو و نیز نبود نویسندگانی توانا و نامتصل به جریانات فکری و یا .... جهت راه اندازی یک تیم کاری از سوی دیگر 2 دلیل مهم برای عدم راه اندازی وب سایت خبری بیرجند نیوز است.


در اولین مطلب خیلی وقت شما عزیزان را نمیگیرم.باشد که خداوند متعال عمری دهد تا بتوانم هر از چند گاهی مطالبی جهت حداقل ارتباط خودم با آن عزیزانی که در فضای مجازی و واقعی با بنده آشناییت دارند منتشر نمایم.


ارادتمند همه شما سروران

سعید امینی نسب

sanbi

منبع اصلی مطلب : وبلاگ سعید امینی نسب
برچسب ها : مجازی ,فضای ,سایت ,اندازی ,خبری ,بیرجند ,فضای مجازی ,سایت خبری ,بیرجند نیوز ,خبری تحلیلی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سبد بلاگ : سلام فضای مجازی